با درخشش مس کرمان کار پیکان پیش از سوت پایان بازی تمام شد

در شروع نیمه دوم مس کرمان موفق شد در کمال ناباوری گل سوم را هم وارد دروازه شاگردان مجتبی حسینی کند.
به گزارش کرمان اعتدال به نقل از ورزش سه، یکی از دیدارهای روز دوم هفته دوم رقابت‌های لیگ بیست و دوم در ورزشگاه باهنر کرمان به دقایق پایانی رسیده  و این در حالی است که مس کرمان با سه گل از میهمان خود در ورزشگاه خانگی پیش افتاده است.
اولین گل این مسابقه را محمد امین کاظمیان روی اشتباه هافبک پیکان در میانه زمین در دقیقه 27 به ثمر رساند و در ادامه این عارف رستمی بود که در روز پراشتباه مجد کرمانشاهی اینبار روی ضربه پنالتی دروازه پیکان را برای دومین مرتبه در دقیقه 40 پیش از پایان نیمه اول باز کرد.

در نیمه دوم و در حالی که انتظار می‌رفت تیم پیکان با تدابیر مجتبی حسینی به بازی برگردد و بتواند اختلاف را کم کند، اما بار دیگر این شاگردان فرزاد حسین خانی بودند که در روز خوبشان توانستند اینبار روی یک ضربه ایستگاهی به گل سوم دست پیدا کنند.
این نتیجه درحالی ثبت شده که پیکان در اولین مسابقه در ورزشگاه دستگردی اکباتان موفق به شکست یک بر صفر ملوان یکی از تازه واردان لیگ برتر شده بود و مس کرمان در مسجد سلیمان با نتیجه 3 بر 2 بازی را واگذار کرد. با این حال برخلاف اتفاقات هفته اول در هفته دوم شاهد پیروزی سه  بر صفر مس کرمان هستیم که پس از هشت سال در ورزشگاه باهنر در لیگ برتر میزبانی می‌کند و چه چیزی برای این تیم بهتر از پیروزی سه بر صفر برابر تیمی که به سختی گل‌ می‌خورد ولی در حال پشت سر گذاشتن روز بسیار دشواری در کرمان است و بعید به نظر می‌رسد با توجه به جریان بازی شاهد تغییر روند مسابقه باشیم و احتمالا شاگردان حسینی فقط باید به این فکر باشند که این شکست سنگین‌تر از این نشود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme