کرمان‌جنوبی در هاله ای از ابهام

استاندار کرمان در جمع خبرنگاران دربارۀ استقلال جنوب استان گفت: «این موضوع در دولت مصوب شده که ۷ شهرستان جنوبی به‌عنوان یک استان باشند. قاعدۀ تکمیل این فرآیند، تصمیم مجلس است. دولت باید این لایحه را به مجلس بدهد و مجلس مصوب کند که تاکنون لایحه به مجلس نرفته است». . وی عصر چهارشنبه 29 فروردین‌ماه در ادامۀ این اظهاراتش از اضافه شدن شهرستان جازموریان به جنوب کرمان خبر داد و بیان کرد: «جنوب در حال حاضر 8 شهرستان دارد و ظرفیت بزرگی در جنوب استان، هم به لحاظ جمعیتی و هم کشاورزی وجود دارد و امیدواریم هرچه خیر است پیش بیاید».

بررسی کلی

0


استاندار کرمان در جمع خبرنگاران دربارۀ استقلال جنوب استان گفت: «این موضوع در دولت مصوب شده که ۷ شهرستان جنوبی به‌عنوان یک استان باشند. قاعدۀ تکمیل این فرآیند، تصمیم مجلس است. دولت باید این لایحه را به مجلس بدهد و مجلس مصوب کند که تاکنون لایحه به مجلس نرفته است».
.
وی عصر چهارشنبه 29 فروردین‌ماه در ادامۀ این اظهاراتش از اضافه شدن شهرستان جازموریان به جنوب کرمان خبر داد و بیان کرد: «جنوب در حال حاضر 8 شهرستان دارد و ظرفیت بزرگی در جنوب استان، هم به لحاظ جمعیتی و هم کشاورزی وجود دارد و امیدواریم هرچه خیر است پیش بیاید».

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
تمامی حقوق برای پایگاه خبری کرمان اعتدال محفوظ است.