بی بصیرتی = نابودی سرمایه های بومی

✍️ “تیم” واژه ای است که به نظر می آید مدیران باشگاه شهرداری سیرجان با آن بیگانه اند و یا حداقل ادراک درستی از آن ندارند .
.
✍️ تیم فوتبال ترکیبی از چند بازیکن هست که حول محور توپ جهت نیل به یک هدف مشخص با همکاری میکنند و این یک اصل بدیهی است اما گویا بی بصیرتی مانع از درک بدیهی ترین موارد شده است و پس از تغییر مدیرعامل این تیم در ۱۴۰۰ تیم نائب قهرمان آسیا رفته رفته از روزهای اوج خودش فاصله گرفت و به قهقرا سقوط کرد .
.
⭕️ عامل افول و سقوط بزرگترین سازمان ها ، شرکت ها و تیم ها هم‌ در طول تاریخ مدیران بی بصیرت بوده اند و این یک گزاره یکسان برای همه محسوب می شود .
.
✍️ در باشگاه شهرداری سیرجان مدیران سر بر لجاجت گذاشته اند و با وجود جدا شدن تاثیرگذارترین بازیکنان خود سعی دارند با زور تیمداری کنند !
مشخص نیست خود را به خواب زده اند یا در بیداری می خواهند خواب ببینند آن هم در جایی که از یک تیم هماهنگ و منسجم چیزی جز دودستگی و نفاق باقی نمانده است و بواسطه این نگاه نابخردانه سرمایه های بومی در حال نابود شدن هستند .
.
👈ابتدا میخواستیم در قالب یک پست مصاحبه با ۳ ملی پوش بومی را به صمع و نظر مخاطبان برسانیم ولی با توجه به حجم مطالب تصمیم بر آن شد که در ۲ بخش مطالب ارائه گردد تا مجبور به حذف بواسطه محدودیت های بستر اینستاگرام نشویم.
.
✍️هستی فروزنده ، فاطمه ستوده و زهره عرفانی بازیکنان بومی ملی پوشی هستند که جهت فسخ و گرفتن رضایت نامه بارها بهمراه خانواده به باشگاه شهرداری سیرجان مراجعه کرده اند زیرا نمیخواهند در تیمی باشند که هیچ ارزشی برای ملی پوشان و بومی های خود قائل نیست . می گویند برخی اعضای شورای شهر به آنها قول گرفتن رضایت نامه داده اند اما هنوز این امر صورت نگرفته است !
آنها یکصدا می گویند اگر بنا باشد کل سال را در خانه میمانیم ولی هرگز برای این مجموعه با این مدیریت بازی نخواهیم کرد . / ادامه دارد . . .
.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme
تمامی حقوق برای پایگاه خبری کرمان اعتدال محفوظ است.