بازدید معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از موسسه آوای ترانه فرزانه

بازدید معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از موسسه آوای ترانه فرزانه

معاون توسعه مدیریت و منابع و فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از دفتر موسسه فرهنگی و هنری آوای ترانه فرزانه بازدید و با مدیرعامل این موسسه گفت‌وگو کرد.

به گزارش کرمان‌اعتدال؛ سعید نجفی‌زاده معاون توسعه مدیریت و منابع و فرهنگی و رسانه‌‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان از دفتر موسسه فرهنگی و هنری آوای ترانه فرزانه فرزانه بازدید کرد.
او ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این دفتر و آشنایی با عملکرد موسسه آوای ترانه فرزانه با دکتر رامشاد فرزانه مدیرعامل این موسسه به گفت‌وگو نشست.
نجفی‌زاده در این گفت‌وگو ضمن تقدیر از فعالیت‌های فرهنگی و هنری موسسه آوای ترانه فرزانه بر تعامل بیشتر این موسسه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان تاکید کرد.
او با بیان اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان همواره حامی هنرمندان این خطه است، گفت: ما خواستار انجام فعالیت‌های خلاقانه هنری هستیم و از مؤسساتی که در این مسیر گام برمی‌دارند، حمایت جدی خواهیم کرد.
دکتر رامشاد فرزانه مدیرعامل موسسه آوای ترانه فرزانه نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های موسسه از سعید نجفی‌زاده معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل حمایتش از هنرمندان تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام

عکاس: امینه محمودی

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme