خانه » محل قرار گیری » ستون کتاری » سرپرست استانداری کرمان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

سرپرست استانداری کرمان در پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت

سرپرست استانداری کرمان در پیامی روزخبرنگار رابعنوان روزی برای تجلیل از آزاد اندیشان وارسته و تلاشگران خستگی ناپذیرتبریک گفت متن پیام به شرح زیر است:
پیام سرپرست استانداری کرمان به مناسبت سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار
هفدهم مردادماه و سالروز شهادت شهید صارمی، تجلی کوشش خستگی ناپذیر و فداکاری بارز انسان هایی است که با قدمهایی از جنس قلم، جامعه را به سوی سرزمین دانائی و آگاهی رهنمون شده و در راه اعتلای روزافزون جامعه و رشد و توسعه همه جانبه گام بر می دارند.
خبرنگار به عنوان فردی حقیقت نگار و امانت دار، دلسوزی را با وجود خود عجین کرده و بر این باور است که وجدان بیدار جهان و سلامت فکری و فرهنگی افراد تنها مسیری است گه آزادگی و آزادی را در جهان متبلور می سازد و از این روست که همواره در مسیر حق و مطالبات درست جامعه، شجاعانه و با جسارت توام با ادب و احترام حرکت می کند.
خبرنگاران با قلم های حق نگار خود همواره و در تلاشی صادقانه برآنند تا خدمات و تلاش های انجام شده را از یک سو و درخواست های مردم را از سوی دیگر منعکس کرده و هرگونه کاستی احتمالی را با لحنی ملایم اما اثرگذار مطرح نمایند تا مسیر خدمت به خلق هموارتر شده و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در سریع ترین زمان ممکن، محقق شود.
همچنین اصحاب رسانه با بینش عمیق و بصیرت والای خود حساسیت های شرایط کنونی کشور را به خوبی درک کرده و در راستای تبیین ان به جامعه نیز نقش مهم و اثرگذاری را ایفا کرده و در تلاشند که مشارکت همگانی و عمومی برای گذر کشور از این برهه حساس و تاریخی را فراهم اورند و بی شک چنین نیز خواهد شد.
در این مجال از تلاش های خبرنگاران واصحاب رسانه نجیب،با وقار و اندیشمند کرمان در طول یکسال گذشته تقدیر کرده و توفیق روز افزون آنها را از درگاه ایزد منان آرزومندم.
محمدجواد فدائی
سرپرست استانداری کرمان

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

bigtheme